Кошик
1580 відгуків
+380 (99) 613-22-36
+380 (98) 693-56-70

Поширені питання

 • Можна використовувати стандартний альбом для фотографій під альбом для листівок?

  Розмір комірок в альбом для фотографій 100 Х 150 мм у той час як стандартний розмір листівки: 148 Х 105 мм. Тому якщо Ви хочете використовувати альбом для фотографій під листівки, необхідно підрізати всі листівки на 0,5 сантиметра або ж придбати спеціальний альбом, призначений для колекціонування листівок.
 • Який термін доставки товару?

  До закінчення військового стану відправка замовлень здійснюється тільки Новою Поштою щодня, крім суботи та неділі. Термін доставки від 1 до 3-х днів (міста, передмістя та районні центри – 1 день, в інші населені пункти – від 2-х до 3-х днів).

 • Чи можна забрати замовлення самовивозом?

  До закінчення війни самовивезення немає. Надсилання замовлень здійснюється тільки Новою Поштою.

 • Чи можу я приїхати до Вас на склад і вибрати сам собі підходящий для мене альбом?

  До закінчення війни самовивезення не має. Надсилання замовлень здійснюється тільки Новою Поштою.

 • Що краще придбати для зберігання колекції марок: папку-сегрегатор або клясер?

  Як клясер так і папка-сегрегатор (він же біндер) досить успішно використовуються для зберігання марок. У папки-сегрегатора по відношенню до класера ​​є дві істотні переваги:

  а) у листах, якими укомплектовані папки-сегрегатори, марки повністю закриті плівкою ПВХ, що забезпечує їм більш надійне зберігання, у той час як у кляссерах, кишеньки закривають тільки частину марки;

  б) папки-сегрегатори дають можливість додавати аркуші, видаляти аркуші або міняти аркуші місцями без перекладання марок. Як би Ви не планували місце для своєї колекції в альбомі, завжди виявиться так, що десь Вам місця не вистачає, а десь його більше, ніж Ви планували. У клясери цю проблему Ви можете виправити знову перебравши всі марки і переклавши всю колекцію. У папці-сегрегаторі ж буде досить просто додати аркуші в потрібне місце або їх видалити з непотрібного місця.

  У папки є не тільки плюси, а й один істотний недолік, це її ціна: папка сегрегатори в 2.5-3 рази дорожча за клясер. Ця концепція відноситься не тільки до філателії, але і до інших колекційних напрямків.

 • Чому під час виробництва аксесуарів для колекціонерів використовуються безкислотні полімери?

  Вважається, що кислотні полімери дуже негативно впливають на колекційний матеріал. Так, наприклад, якщо альбом для монет або банкнот виготовити з кислотних полімерів, колекційний матеріал цих альбомів незабаром почне темніти, на монетах може з'явитися окис, а марки в клясерах можуть частково або повністю змінити колір. На сьогоднішній день абсолютно всі відомі бренди виробляють продукцію виключно з безкислотних полімерів. Ми не виключаємо використання кислотних полімерів китайськими, польськими, російськими або українськими маловідомими виробниками, оскільки використання кислотних полімерів значно здешевлює продукцію, а виробництво аксесуарів з безкислотних полімерів збільшує собівартість продукції.

 • Які умови та терміни постачання товарів "На Замовлення"?

  На нашому сайті є група товарів, що поставляються на замовлення. Це зазвичай ті товари, які не користуються масовим попитом і тому не зберігаються у нас на складі. Постачання товарів на замовлення здійснюється після внесення 100% оплати. Термін постачання товарів від 14 до 21 робочих днів з моменту оплати за наявності товару на складі постачальника. Послуга післяплати неможлива для цієї групи товарів. 

 • Як мені підібрати листи в набутий раніше у Вас альбом?

  Знайдіть на сайті Ваш альбом. Його можна знайти, виконавши в пошуковому рядку пошук за номером артикула або по назві моделі. Можна також зайти в каталог і вибрати цікаву для Вас позицію. Під описом і технічними характеристиками альбому є посилання на комплектуючі, які сумісні з цим альбомом.
 • У Вас продукція тільки німецької фірми SAFE або є також аксесуари для колекціонерів інших виробників?

  Ми реалізуємо аксесуари для колекціонерів різних виробників. Ми регулярно моніторимо пропозиції провідних світових виробників аксесуарів для колекціонерів і відбираємо товари тільки з найкращим поєднанням ціна – якість.

 • Чим відрізняється кейс від кофра?

  Нічим. Ці слова мають однакове значення. Слово "кейс" до нас прийшло з англійської мови, а "кофр" - з німецької. Синоніми.
 • Де я можу ознайомитися з Вашою продукцією і вибрати найбільш підходящий для мене аксесуар?

  Ознайомитися з продукцією Ви можете на нашому сайті: http;//www.alex-sales.com.ua, а також на офіційному сайті виробника аксесуарів для колекціонерів: SAFE Schwäbische Albumfabrik. Система інтернет-торгівлі допомагає скоротити нам багато витрати (у тому числі і праця-годинник персоналу) завдяки чому у нас найсприятливіші ціни в Україні. Крім того, періодично ми проводимо презентації нашої продукції на спеціалізованих виставках і зльотах колекціонерів. Слідкуйте за новинами на нашому сайті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner