Кошик
1576 відгуків
+380 (99) 613-22-36
+380 (98) 693-56-70

SAFE - інформація про виробника аксесуарів для колекціонерів

SAFE - інформація про виробника аксесуарів для колекціонерів

 

SAFE – виробник аксесуарів для професійних колекціонерів, обладнання для магазинів, що спеціалізуються на торгівлі колекційним матеріалом, а також інвентарю для виставок колекційної тематики.

 

 

Офіційна назва підприємства: Schwäbische Albumfabrik GmbH & Co.KG. Розташування підприємства: м. Бімфленген, Федеративна Республіка Німеччина. Підприємство функціонує з 1953 року.

 

Основні потужності заводу задіяні у виробництві продукції на замовлення для найвідоміших світових брендів: фірми-замовники звертаються на завод із замовленнями і завод виготовляє продукцію, що безпосередньо вже йде з логотипом замовника. 

 

Крім корпоративних замовлень, фабрика здійснює випуск свого фірмового бренду, який отримав назву SAFE. Продукція SAFE орієнтована на ринок Західної Європи та США, де і сконцентровано основні продажі цього німецького виробника. При цьому, підкорюючи захід Європи та США, «SAFE» змарнував ринок Східної Європи. В результаті чого, провідний європейський загальновизнаний «SAFE» був відомий у Східній Європі лише з чуток.

 

Перша продукція SAFE стала з'являтися на українському ринку в 2012 році і впевнено витісняти з українського ринку продукцію інших загальновідомих виробників аксесуарів для колекціонерів. Продукція SAFE характеризується практичністю і щадною ціною.

 

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner