Кошик
1465 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380 (99) 613-22-36
+380 (98) 693-56-70

Як підібрати капсулу для монети?

Як підібрати капсулу для монети?

 

1. Необхідно знати точний діаметр монети. Діаметр монети заміряється з допомогою штангенциркуля. Якщо штангенциркуля у Вас немає –діаметр монети можна дізнатися в нумізматичному каталозі або на сайтах і форумах для нумізматів. Ні в якому разі не робіть вимірювання лінійкою, рулеткою або яким-небудь іншим вимірювальним приладом крім штангенциркуля.

 

2. Потім підбираємо капсулу потрібного розміру. 2 основних методи підбору капсул:

Метод суворого відповідності. Капсулу підбираємо точно в розмір монети. Якщо монета має діаметр, наприклад, 35 мм – відповідно і беремо капсулу з внутрішнім діаметром 35 мм, Капсула замикається і монета чітко стає в таку капсулу. Якщо звернути увагу на монети в оригінальних капсулах, випущених монетними дворами, то можна помітити, що монети укладене в капсули за методом суворого відповідності.

У цього методу є один недолік – монету неможливо вилучити з капсули не пошкодивши капсули. Щоб дістати монету з капсули ― капсулу необхідно зламати. Капсули легко ламаються: злегка натискаєте на капсулу ― капсула розламується без яких-небудь неприємних наслідків для монети.

Метод багаторазового використання. Капсулу підбираємо на 1 мм більше діаметра монети. Якщо монета має діаметр, наприклад, 35 мм – беремо капсулу з внутрішнім діаметром 36 мм В таку капсулу можна багаторазово вставляти і виймати монети без яких-небудь неприємних наслідків як для капсули так і для монети. Монета у такій капсулі буде злегка "гуляти".

 

3. Як прорахувати зовнішній розмір капсули? За стандартом зовнішній розмір капсули = внутрішній розмір капсули + 6 мм. Однак, якщо ми маємо справу з оригінальними капсулами монетних дворів (в яких монетні двори випускають свої монети) – вони можуть бути нестандартними. Зовнішній розмір нестандартної капсули заміряється тільки за допомогою штангенциркуля. Зовнішній розмір капсули необхідно знати в разі, якщо ми хочемо помістити монету для зберігання в альбом для монет, нумізматичний кейс, монетний бокс або просто в футляр для монет.

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner